SARAYHAN TERMAL

Devremülk Tesisleri

ÇİFTEHANIN

Doğasından Gelen Sağlık

HUZURLU ORTAM

Kaliteli İşçilik

HER MİSAFİRİMİZİ DÜŞÜNDÜK

Bay, Bayan ve Karışık Havuzlar

DÖRT MEVSİM SAĞLIK

Devremülk Termal Havuzlar

HAYATIN TADI EĞLENEREK ÇIKAR

Bowling, Playland ve Kafeler

BİR ÖMÜR SAĞLIK

Bir Ömür Huzur

ÜCRETLİ & ÜCRETSİZ

Sınırsız Aktiviteler

NEDEN SARAYHAN

UYGUN ÖDEME KOŞULLARI

Termal otelimiz için yapacağınız online rezervasyonlarda tüm kartlara 9 taksit imkanı sağlıyoruz.Sizin için özel hazırlanan devremülk tesislerimiz için ise anlaşmalı bankalar ya da size uygun ödeme koşulları ile akıllı yatırım fırsatı sunuyoruz...

TERMAL OTEL & DEVREMÜLK TATİL

Güvenle, huzurla aradığınız tatili bulabileceğiniz, doğa ile başbaşa vakit geçirebileceğiniz bir tatil... Tıpkı yuvanız sıcaklığında...

DEVREMÜLK TAPU GÜVENCESİ

Her koşulda aklınızda hiçbir kuşku kalmadan, devredebileceğiniz, kiraya verebileceğiniz, hem yatırım hem tatil başka bir yatırım aracı biliyor musunuz?  

Yapı ruhsat onay tarihi: 08/07/2015 Ruhsat no: 2015/146-147-148-149-150-151 ve 04/08/2015 tarih ve 2015/199.

ODA TİPLERİ

ÇİFTEHAN

Sarayhan Termal Hotel

Çiftehan adini kasaba girisindeki iki handan aldigi söylenmektedir. Anadolu,nun bati kapisi olan çiftehan: sicak su kaynak lari nedeni ile m.ö ilk çaglarda baslamak üzere dikkatleri çekmeye baslamýstir.bu güne kadar sicak su kaynaginin ne zaman ortaya çiktigi bilinmemektedir ilk olarak m.ö 324 yilinda kral ömer nigde ilini topraklarina katmasi ardindan çiftehan sicak suyu ile dikkatleri çekmistir.

Bu dönemde güvenlik nedeni ile çiftehan merkezinde bir yapilanma olusmasina ragmen çiftehanin görev ve amaçlari ve tepelerinde yeralti kaya topyalari yaptirmistir. Bölge eti frig ve roma dönemlerine yerlesim yeri olmustur.

Devamını Gör
Sarayhan Termal Hotel

ŞEHİRDEN UZAK
DOĞAYLA BAŞ BAŞA
UNUTULMAZ TATİL

Sarayhan Termal Hotel

1-Kaynak adi: Nigde ili,Ulukisla ilçesi,Çiftehan Kasabasi,Çiftehan Kaplica suyu.

2-Degerlendirme Tarihi: 12 Kasim 2009

3-Analiz raporuna göreDogal tedavi unsurununNiteliginin tanimlanmasi:(Suyun/peloidin Tanimi):T.C Saglik Bakanligi Refik Saydam Hifzisihha Merkezi Baskanligi, Gida Güvenligi ve beslenme Arastirma MüdürlügüLaboratuvarinin 16/10/2009 gün ve B.10.1.RSH.0.09.120/02/3916-1 Sayili raporu ile DSI TAKK Dairesi Baskanliginin15.10.09gün ve 09-319 istek numarali raporuna göre toplam mineralizasyonu 1805,14 mg /Lt, Kaynak Çikis sicakligi 53 C Termomineralli Su.

Devamını Gör
Sarayhan Termal Hotel

ŞEHİRDEN UZAK
DOĞAYLA BAŞ BAŞA
UNUTULMAZ TATİL

Sarayhan Termal Hotel

Çiftehan,Katranci Köyü,Alihoca Köyü ve Maden köyü Muhtesem bir kare. Içinde öyle güzellikler barindiriyorki inanamazsiniz. Çiftehan kaplicalari kaplica olmasada böyle muhtesem bir doga tüm insanlarin dikkatini buraya çekmeye yeterdi. Bir doga dostu ve seveni olarak inanin hangi güzellikten baslayacagima karar veremiyorum.

Çiftehan kasabamiz zaten basli basina SIk bir yerde bulunmakta. Buraya en yakin Katranci köyünden baslayayim, Muhtesem manzara tam dogayla iç içesiniz kus sesleri ve su sesinden baska ses sizi rahatsiz etmez. Biz oraya gelecegin yaylasi diyoruz.

Devamını Gör
Sarayhan Termal Hotel

ŞEHİRDEN UZAK
DOĞAYLA BAŞ BAŞA
UNUTULMAZ TATİL

Çiftehan kaplicalari e-90 karayolu güzergahi olmasi ve demir yolunun Çiftehan merkezinden geçmesi dolayisiyla size 24 saat ulasim kolayligi sunuyor.

* Adana Hava alanina 115 Km

* Hatay,Urfa, Gaziantep,Ceyhan, Adana, Mersin istikametinden gelenler Pozanti Otobanini çiktiktan sonra 16 Km ilerde sagda.

* Ankara Konya Istikametinden gelenler Nigdeden 75 Km Konya Eregliden 75 km ilerde, Ulukisla yi gectikten 29 km ilerde Solda.

Devamını Gör
Sarayhan Termal Hotel

ŞEHİRDEN UZAK
DOĞAYLA BAŞ BAŞA
UNUTULMAZ TATİL